22 šokiruojančios valdančiųjų citatos

Dauguma amerikiečių gyvena nežinioje, tačiau nauja tamsi filosofija plinta tarp pasaulinio elito kaip gaisras. Ši filosofija – tai maniakiškas tikėjimas tuo, kad žmonija tapo vėžio augliu, griaunančiu planetą. Daugybė pasaulio lyderių įsitikinę, kad staigus gyventojų skaičiaus augimas pasidarė panašus į virusą ar epidemiją, su kuria reikia kovoti. Išties sunku nepastebėti kaip maniakiškai apsėsti pasaulio elito nariai gimstamumo apribojimu. JTO skelbia memorandumus šia tema, universitetuose yra ištisi kursai, tam pašvęsti, į aukščiausius postus paskirti radikaliausi gimstamumo apribojimo šalininkai, ir kai kurie įtakingiausi planetos žmonės susirenka, kad tiesiog pasikalbėtų apie tai. Tie, kas tiki šia filosofija, pastoviai tvirtina, kad būtina „palengvinti“ abortų, kontracepcijos ir kitų „šeimos planavimo“ paslaugų prieinamumą. Tačiau, nežiūrint į jų pastangas, planetos gyventojų skaičius tebedidėja. Ir tie, kas tiki reguliavimo filosofija, smarkiai nervinasi.

Kas gi iš elito atstovų taip karštai tiki gimstamumo reguliavimu? Kai kurie vardai, pateikti žemiau, galbūt šokiruos. Daugelis jų yra žymiausi pasaulyje. Pavyzdžiui, princas Čarlzas neseniai pasakė svarbią kalbą, kurioje išreiškė susirūpinimą dėl gyventojų skaičiaus didėjimo: „Galėčiau pasirinkti Mumbajų, Kairą ar Meksiką; kur bepažvelgsi, pasaulio gyventojų skaičius sparčiai didėja. Kasmet prisideda tiek pa gyventojų, kiek jų dabar gyvena Didžiojoje Britanijoje. Tai reiškia, kad po 50 metų mūsų planetoje, kuri vargiai pakelia 6,8 mlrd žmonių, teks kažkokiu būdu išlaikyti daugiau kaip 9 mlrd.“

Dauguma pasaulinio elito narių tiki, kad gyventojų skaičiaus didėjimas yra problema nr.1. daugelis jų absoliučiai įsitikinę, kad planetos ankštumas – pagrindinė „klimato pasikeitimo“ priežastis, kad gyventojų perteklius griauna mus supančią aplinką ir gali paversti planetą gigantišku trečiojo pasaulio pavyzdžio lūšnynu.

Visa tai, suprantama, nesąmonė, tačiau jie šituo tiki, ir kas baisiausia – dauguma jų turi galią ir užima įtakingus postus, kur išties gali daug padaryti savo planų įgyvendinimo labui.

Toliau – 22 šokiruojančios elito citatos apie gimstamumo reguliavimą, nuo kurių gali pasidaryti šleikštu…

1. JTO padalinio gyventojų skaičiaus reikalams politikos reziume, 2009 metų kovas: „Ko reikėtų imtis, kad paspartintume gimstamumo sumažėjimą mažiausiai išsivysčiusiose šalyse?“

2. Bilas Geitsas, „Mikrosofto“ įkūrėjas: „Pasaulyje šiandien gyvena 6,8 mlrd žmonių. Gyventojų skaičius sparčiai artėja prie 9 milijardų. Jeigu mes dabar išties gerai padirbėsime kurdami naujas vakcinas, organizuodami medicininę sanitarinę pagalbą, taip pat reproduktyvinės sveikatos pagalbą, galbūt, sugebėsime sumažinti gyventojų skaičių 10-15 procentų“.

3. John P. Holdren, JAV prezidento Barako Obamos patarėjas mokslo klausimais: „Būtų lengviau įgyvendinti moters sterilizavimo po pagimdyto antro ar trečio vaiko programą, nežiūrint į palyginti sudėtingesnę operaciją už vazektomija, nei mėginti sterilizuoti vyrus. Ilgalaikės sterilizacijos kapsulės, kurią galima būtų įsiūti po oda ir pašalinti, kai nėštumas bus pageidaujamas, kūrimas atveria papildomas galimybes priverstinai reguliuoti gimstamumą. Kapsulė būtų įsiūta lytinės brandos laikotarpiui ir išimama pagal oficialų leidimą gimdyti ribotą skaičių vaikų“.

4. Paul Ehrlich, Džordžo Bušo patarėjas mokslo klausimais: „Kiekvienas žmogus, kuris dabar gimsta, atneša disproporciją į mus supančią aplinką ir planetos gyvybingumo palaikymo mechanizmą“.

5. JAV Aukščiausio Teismo teisėja Ruth Bader Ginsburg: „tvirtai kalbant, galvojau, kad priimant sprendimą Roe byloje, buvau susirūpinusi gyventojų skaičiaus augimu ir, iš esmės, augimu tos žmonijos dalies, kuri mums mažiausiai pageidautina“.

6. JTO gyventojų fondo ataskaita „Besikeičiančio pasaulio akivaizdoje: moterys, gyventojai ir klimatas“ („Facing a Changing World: Women, Population and Climate”): „Nė vienas žmogus iš tikrųjų nėra „neutralus angliarūgštei“, ypač kai visos šiltnamio efekto dujos yra pusiausvyroje“.

7. Deividas Rokfeleris: „Gyventojų skaičiaus augimo negatyvus poveikis visoms mūsų planetos ekosistemoms darosi siaubingai akivaizdus“.

8. Žakas Kusto: „Tam, kad stabilizuotume gyventojų skaičių, turim kasdien sunaikinti 350 000 žmonių“.

9. Tedas Terneris, CNN įkūrėjas: „Visą gyventojų skaičių 250-300 mln žmonių, sumažinti 95 procentais nuo dabartinio lygio – tai būtų idealu“.

10. Dave Foreman, organizacijos „Žemė visų pirma!“ bendrakūrėjas: „Mano trys pagrindiniai tikslai buvo: sumažinti žmonijos populiaciją iki 100 milijonų visame pasaulyje, sugriauti pramonės infrastruktūrą ir išvysti dykumą su jos pilnu rinkiniu rūšių, sugrįžtančių gyventi visame pasaulyje“.

11. Princas Filipas, Edinburgo hercogas: „Jeigu aš persikūnyčiau, tai norėčiau grįžti į pasaulį virusu žudiku, kad sumažinčiau žmonių populiaciją“.

12. David Brower, pirmasis vykdomasis direktorius gamtos apsaugos visuomeninėje organizacijoje „Sierra Club“: „Vaikų gimdymas turi būti baudžiamu nusikaltimu prieš visuomenę, jeigu tėvai neturi vyriausybės licencijos… Visus potencialius tėvus reikėtų įpareigoti naudoti kontraceptinius cheminius preparatus, o valdžia išduos priešnuodį piliečiams, kurie bus parinkti vaikams gimdyti“.

13. Margaret Sanger, Amerikos šeimos planavimo federacijos įkūrėja: „Aukščiausias gailestingumo pasireiškimas, kurį šeima gali suteikti savo mažamečiams vaikams – užmušti juos“.

14. Margaret Sanger, Amerikos šeimos planavimo federacijos įkūrėja: „Gimstamumo reguliavimas galiausiai prives iki grynesnės rasės atsiradimo“. („Moteris, moralė ir gimstamumo reguliavimas“, 1922 metai, 12 psl.)

15. Peter Singer, Prinstono universiteo filosofas: „Tai kodėl gi mums netapus paskutine žmonių karta planetoje? Jei visi sutiktume būti sterilizuoti, nebereikėtų jokių aukų – galėtume švęsti savo kelią į išnykimą!“

16. Tomas Fergiusonas, buvęs JAV Valstybės departamento valdininkas gyventojų reikalams: „Yra tik viena viso mūsų darbo tema – mes turime sumažinti gyventojų skaičių. Arba vyriausybė padarys tai pagal mus, pasitelkusi gerus, švarius metodus, arba jie susilauks nemalonumų, panašių į tuos, kurių sulaukėme Salvadore arba Irane, arba Beirute. Gyventojų skaičius – politinė problema. Jeigu jis taip nebekontroliuojamas, tai reikia autoritarinės vyriausybės, netgi fašizmo, kad tą skaičių sumažinti…“

17. Michailas Gorbačiovas: „Mes privalome kalbėti atviriau apie lytinį gyvenimą, abortus, apie galimybę reguliuoti gimstamumą, kadangi ekologinė krizė – tai, iš esmės yra demografinė krizė. Sumažinkite gyventojų skaičių 90-čia procentų ir paprasčiausiai nebebus tiek žmonių, kad galėtų sukelti ekologinę katastrofą“.

18. John Guillebaud, Londono universitetinio koledžo profesorius, šeimos planavimo specialistas: „Planetos mastu efektas, kai šeimose bus vienu vaiku mažiau, gerokai didesnis, negu pasiekia kitos priemonės, pvz., elektros energijos taupymas. Dar vienas vaikas – didesnio skrydžių skaičiaus mūsų planetoje ekvivalentas“.

19. Eric R. Pianka, Teksaso universiteto Ostine biologijos dėstytojas: „Ši planeta galėtų išmaitinti pusę milijardo žmonių, kurie gyventų palyginti komfortiškai, nedarydami žalos gamtai. Gyventojų skaičius turi būti žymiai sumažintas, ir kaip galima greičiau, kad minimizuotume žalą aplinkai“.

20. Hilarė Klinton, JAV Valstybės departamento šefė: „Šiais metais Amerika atnaujino reprodukcinės sveikatos apsaugos finansavimą per JTO Gyventojų fondą, ir laukiama dar didesnių kapitalo įdėjimų. Neseniai JAV kongresas išskyrė daugiau kaip 648 mln dolerių šeimos planavimo programoms remti visame pasaulyje. Turiu pridurti, kad tai stambiausias lėšų skyrimas per daugiau kaip 10 metų – nuo to laiko, kai turėjome prezidentą demokratą“.

21. Nina Fiodorova, Hilarės Klinton patarėja: „Mums reikia ir toliau mažinti pasaulio gyventojų skaičių; planeta negali išmaitinti daugiau žmonių“.

22. Pirmas iš „10 Džordžijos priesakų“ (Georgia Guidestones, – populiarioje kultūroje dar vadinami „Amerikiečių Stounhendžu“. – masyvus granitinis monumentas Elberto apygardoje, Džordžijos valstijoje. Ant paminklo yra ilgas įrašas aštuoniomis šiuolaikinėmis kalbomis, o viršūnėje – trumpesnis užrašas keturiomis senosiomis kalbomis. 1979 metų birželį nežinomas asmuo, prisidengęs R. C. Christian pseudonimu, užsakė monumento statybą kompanijai «Elberton Granite Finishing Company»): „Tegu Žemės gyventojų skaičius niekad neviršija 500 milijonų, ir tebūna jie nuolatinėje pusiausvyroje su gamta“.

Pradedi suprasti, kad kai kas šioje planetoje laiko tave nereikalingu ir atliekamu, kažkas, ko tu nepažįsti ir asmeniškai jam nepadarei nieko blogo. Kur gi tavo kaltė – ar tame, kad gimei? Tame, kad nepriklausai jų „šeimos“ klanui?

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!

Parašykite komentarą