Gydytojai – žudikai

Šiuolaikinė pasaulio „sveikatos apsaugos“ sistema – tai genocidas. Realiai šita Rokfelerių sumanyta sistema nužudė daugiau žmonių negu Adolfas Hitleris – žymiai daugiau.

NaturalNews rašo: Visi sutinka, kad šaudymas Sendi Huke  yra tragedija. Daugybė žmonių vėliau eksploatavo tų vaikų mirtimi, kad prastumtų politinę programą dėl amerikiečių nuginklavimo, tvirtindami, kad „ginklai žudo žmones“.

O su kuo jie lygino? Plaukimo baseinai irgi žudo žmones. Jodinėjimas arkliais irgi žudo. Ir, kaip nebūtų keista, netgi per gimdymus žūsta žmonės. Ar tai reiškia, kad mes turime įvesti baudžiamąją atsakomybę už nėštumą?

Kad mirčių statistika įgautų kažkokią prasmę, mes turime užduoti sau klausimą: „lyginant su kuo?“ Nes jeigu lyginsime mirtinų atvejų dėl šaunamojo ginklo skaičių su kitomis mirčių priežastimis, vaizdas smarkiai skirsis nuo baisių gandų apie Paskutinio Teismo dieną, platinamų ginklų kontrolės sugriežtinimo šalininkų. Tie gandai iškraipo žmonių suvokimą. Realybėje, kaip rodo pateikta diagrama, gydytojai užmuša 2450% daugiau amerikiečių negu visi susišaudymai drauge sudėti.

Kur kas didesnė tikimybė, kad jus nužudys jūsų gydytojas, nei ginkluotas nusikaltėlis. Tikimybė, kad būsite užmuštas daktaro yra 64 kartus didesnė. Be to, iš bendro mirčių nuo šaunamojo ginklo skaičiaus 2011 metais (31 940 atvejai), 19 766 atvejais tai savižudybės. Tokiu būdu gaunasi, kad realus mirčių nuo šaunamojo ginklo skaičius siekia 12 174.

Palyginkite tai su skaičiumi žmonių, kuriuos kasmet nužudo gydytojai – 783 936. jie šaudo į jus ne kulkomis, bet vakcinomis, cheminėmis terapijomis ir vaistais. Ir tai kur kas mirtinesni ginklai už šautuvus. Statistika darosi dar įdomesnė, kai paskaičiuoji, jog Amerikoje dirba tik 700 000 gydytojų, o ginklus turi apie 80 milijonų žmonių.

Kaip 700 000 gydytojų pavyksta nužudyti 783 936 žmonių (daugiau kaip po vieną užmuštą vienam gydytojui), kai tuo tarpu aštuonios dešimtys milijonų ginklų savininkų nužudo tik šiek tiek daugiau kaip tris dešimtis tūkstančių žmonių? Gaunasi, kad ginklų savininkai nepalyginamai saugesni už vaistus dalinančius daktarus.

Atkreipkite dėmesį į šią diagramą:

Kaip matome, yra tris kartus didesnė tikimybė žūti nuo pašalinių vaistų efektų nei nuo kulkų.

Jei nagrinėsime tiktai šaunamuosius ginklus, tai beveik du kartus didesnė tikimybė, kad patys nusižudysite, nei tai padarys kažkas kitas, turintis ginklą. Bet netgi ir čia kalti ne ginklai, nes jeigu žmogus išties nori nusižudyti, tai suras ir kitų būdų tai padaryti – nušoks nuo tilto ar pastato ir panašiai.

Tai kurgi dingo raginimai „kontroliuoti gydytojus“, kaip kad raginama kontroliuoti ginklus?

Nežiūrint į statistikos duomenis, bylojančius, kad gydytojai yra 24,5 karto pavojingesni už ginklus ir nežiūrint į tai, kad su gydytojais jūs žymiai dažniau kontaktuojate negu su banditais, žiniasklaidoje nesigirdi jokių raginimų kontroliuoti medikus. Niekas nekalba apie tai, kad būtina sukurti saugesnius vaistus ar kad reikia sumažinti skaičių žmonių, kurie mus kasdien šeria vaistais. Niekas nekalba apie stulbinantį faktą, kad chirurginių operacijų saugumas ir efektyvumas neturi būti įrodomas eksperimentais. Chirurgija Amerikoje – tai iš esmės vienas didelis eksperimentas, neretai atliekamas turint minimalius mokslinius duomenis, ar apskritai be jų.

Niekas nesvarsto fakto, kad psichotropiniai preparatai tampa žiaurių susišaudymų, kuriuos nuolat stebime Amerikoje, priežastimi. Ne – visas dėmesys susikoncentruoja į BLOGUS ginklus ir tuo pat metu vyriausybė kala visiems į galvas, kokios GEROS yra vakcinos. O taip pat kokia puiki cheminė terapija, kokia nuostabi chirurgija ir farmacija, kaip ir visa kita, kas masiškai mus žudo. Kiekviena JAV ligoninė – tai kur kas baisiau už susišaudymą mokykloje.

Kiekvieną dieną JAV ligoninėse nužudomi šimtai žmonių vien tik dėl pašalinių vaistų efektų. Be to, ligoninės žudo žmones sugedusiais širdies aparatais ir daugybe kitų būdų. Sendi Hukas buvo tragedija, kurią mes visi matėme, nes to panorėjo vyriausybė. Tačiau vyriausybė nenori, kad mes atkreiptume dėmesį į mirtinus atvejus, vykstančius kitose vietose – ir kur kas didesniu mastu -vaistinėse ir ligoninėse.

Nes dėl visų tų mirčių kalti yra gydytojai ir farmacininkai, kurie žeriasi milijardus dolerių dėka korumpuotos, nusikalstamos farmacijos pramonės ir komercinės, korporatyvinės sveikatos apsaugos sistemos.

www

 

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!