Šveicarų bankininkas apie Bilderbergą

Klausimas: Ar negalėtumėte mums papasakoti apie savo darbą šveicarų bankų sistemoje?

Atsakymas: Šveicarų bankuose dirbu daug metų. Mane apskyrė vienu iš top direktorių viename iš stambiausių šveicarų bankų. Užsiėmiau mokėjimais, tiesioginiais grynųjų išmokėjimais žmogui, kuris nužudė kitos šalies prezidentą. Buvau susitikime, kur nuspręsta duoti kileriui pinigų. Mane kankino sąžinė ir persekiojo galvos skausmai. Tai ne vienintelis nemalonus atvejis, bet turbūt blogiausias.

Tai buvo mokėjimų instrukcija iš vienos užsienio žvalgybos, parašyta ranka, kur buvo įsakoma išmokėti konkrečią sumą žmogui, nužudžiusiam kitos šalies vadovą. Ir tai buvo ne vienintelis atvejis. Mes gavome kelias tokias ranka rašytas instrukcijas iš užsienio spectarnybų su nurodymais išmokėti grynuosius iš slaptų sąskaitų finansuoti revoliucijas ar pasikėsinimus. Galiu patvirtinti tai, ką Džonas Perkinsas parašė savo knygoje „Ekonominio žudiko išpažintis“. Visa tai realiai egzistuoja ir Šveicarijos bankų sektorius tame dalyvauja.

Klausimas: Perkinso knyga išversta ir į rusų kalbą (interviu iš bankininko ėmė rusų žurnalistas Maskvoje – „Versijos“). Ar galite papasakoti, kas tai buvo per bankas ir kas už tai atsakingas?

Atsakymas: Tai buvo vienas iš trijų stambiausių šveicarų bankų tuo metu, ir tai buvo vienos iš Trečiojo pasaulio šalių prezidentas. Aš nenoriu pernelyg detalizuoti, nes mane labai lengvai suras, jeigu pasakysiu prezidento vardą ir banko pavadinimą. Aš rizikuoju gyvybe.

Klausimas: Ir nieko iš to banko negalite paminėti?

Atsakymas: Ne, negaliu. Bet užtikrinu jus, kad taip buvo. Pasitarimų kambaryje mūsų buvo keletas. Žmogus, atsakingas už faktinį grynųjų išmokėjimą atėjo pas mus ir paklausė, ar gali jis išmokėti tokią stambią sumą grynais tam žmogui. Vienas iš direktorių paaiškino, kame reikalas ir visi kiti pasakė, kad viskas normalu, galima tai padaryti.

Klausimas: Dažnai tai vyksta? Ar esama kažkokio slapto fondo?

Atsakymas: Taip. Tai buvo specialus fondas, kuris buvo tvarkomas atskiroje banko vietoje ir kur iš užsienio ateidavo šifruoti pranešimai. Patys svarbiausi būdavo parašyti ranka. Mes turėjome juos iššifruoti ir juose būdavo įsakymai išmokėti konkrečią sumą pasikėsinimams, revoliucijoms, streikams, įvairioms partijoms finansuoti. Aš žinau, kad kai kurie žmonės iš Bilderbergo grupės buvo į tai įsipainioję. Turiu galvoje, kad jie davė įsakymus žudyti žmones.

Klausimas: Ar galite pasakyti, kuriais metais, ar kurį dešimtmetį tai vyko?

Atsakymas: Tikslių metų sakyti nenoriu, tai vyko 9 dešimtmetyje.

Klausimas: Turėjote problemų su tokiu darbu?

Atsakymas: O, taip, labai didelių. Nebegalėjau miegoti ir galiausiai turėjau palikti banką. Jeigu suteiksiu jums pernelyg daug detalių, mane atseks. Kai kurios kitų šalių, daugiausiai angliškai kalbančių, spectarnybos per šveicarų bankus davė nurodymus finansuoti neteisėtus veiksmus, tame tarpe žmogžudystes. Pagal spectarnybų instrukcijas turėjome mokėti žmonėms už pasikėsinimus į tuos, kas neįvykdė Bilderbergo grupės, TVF arba, tarkim, Pasaulio banko įsakymų.

Klausimas: Tai stulbinantys faktai. Kodėl pajutote būtinybę papasakoti apie tai dabar?

Atsakymas: Todėl, kad dabar Šveicarijoje susitinka Bilderbergo grupė. Todėl, kad situacija pasaulyje vis blogėja ir blogėja. Ir todėl, kad stambiausi Šveicarijos bankai įpainioti į neteisėtus veiksmus. Dauguma tokių operacijų nepatenka į balansines ataskaitas. Šios operacijos neapdedamos mokesčiais ir niekas jų netikrina. Sumos, kurios ten sukasi, turi daug nulių. Tai milžiniškos sumos.

Klausimas: Milijardai?

Atsakymas: Gerokai daugiau – tai trilijonai, kurie yra visiškai nekontroliuojami, nelegalūs ir egzistuoja už mokesčių sistemos ribų. Faktiškai tai visų ir kiekvieno apiplėšimas. Turiu galvoje, kad dauguma žmonių moka mokesčius ir yra paklusnūs įstatymams. Tai, aks ten vyksta, prieštarauja mūsų vertybėms – neutralitetui, padorumui ir sąžiningumui. Susitikimuose, kuriuose dalyvavau, buvo aptarinėjami visiškai svetimi demokratijai dalykai. Matote, dauguma Šveicarijos bankų direktorių jau nebe vietiniai, tai užsieniečiai, daugiausiai anglosaksai – amerikiečiai arba britai, kurie negerbia mūsų vertybių, jie nusistatę prieš mūsų tiesioginę demokratiją ir paprasčiausiai naudojasi šveicariškais bankais savo purviniems reikaliukams prasukti.

Jie disponuoja didžiuliais pinigais, sukurtais iš oro ir naikina mūsų visuomenę ir žmones visoje planetoje vardan savo godulio patenkinimo. Jie trokšta valdžios ir naikina ištisas valstybes – Graikija, Ispanija, Portugalija arba Airija su Šveicarija tai tik naujausi punktai jų sąraše. O Kiniją jie naudoja kaip darbo jėgą. Tokie žmonės kaip Džozefas Akermanas, Šveicarijos pilietis, kuris yra vokiečių banko vadovas, naudoja savo valdžią goduliui patenkinti ir absoliučiai negerbia paprastų žmonių. Jis iš Bilderbergo grupės, ir jo nejaudina, kas nutiks Šveicarijai ar bet kuriai kitai šaliai.

Klausimas: Jūs sakėte, kad kai kurie iš šių žmonių dalyvaus birželio mėnesį Bilderbergo susitikime Sent Morice.

Atsakymas: Taip.

Klausimas: Jie dabar užima vadovaujančias pareigas?

Atsakymas: Taip. Jie naudojasi didžiuliais pinigais, kad sunaikintų ištisas valstybes. Jie naikina mūsų pramonę ir perkelia ją į Kiniją. Iš kitos pusės jie atveria galimybes kinietiškų prekių cunamiui Europoje. Darbininkai Europoje uždirba vis mažiau ir mažiau. Realus tikslas – užsmaugti Europą.

Klausimas: Kaip manote, ar turi Bilderbergo susitikimas Sent Morice simbolinę reikšmę? Nes 2009 metais jis vyko Graikijoje, 1010 – Ispanijoje, ir pasižiūrėkite, kas nutiko toms šalims. Ar gali tai reikšti, kad Šveicarijos laukia nemalonumai?

Atsakymas: Taip. Šveicarija jiems yra viena svarbiausių šalių, kadangi čia sukoncentruota daug kapitalo. Jie susitiks Šveicarijoje, nes tarp viso kito nori sumindyti visas vertybes, kuriomis ši šalis remiasi. Matote, ji jiems yra kliūtis, ji nepriklauso ES ir eurozonai ir nekontroliuojama Briuselio. Jų tikslas – būti ekskliuzyviniu elitiniu klubu, kur sutelkta visa valdžia, o visi likusieji jai paklūsta.

Klausimas: Manote, Bilderbergo tikslas yra sukurti globalią diktatūrą, kurią kontroliuoja stambios korporacijos ir kur daugiau nebėra nepriklausomų valstybių?

Atsakymas: Taip, ir Šveicarija liko vienintele vieta, kur veikia tiesioginė demokratija. Galbūt jie norės padaryti su Šveicarija tą patį, ką padarė su Islandija, aki bankrutavo visi bankai ir apskritai valstybė.

Klausimas: Ir padarys ją ES dalimi?

Atsakymas: Žinoma. ES visiškai kontroliuoja Bilderbergas.

Klausimas: kas, jūsų manymu, galėtų sukliudyti tokiems planams?

Atsakymas: Tai ir yra priežastis, dėl kurios su jumis kalbuosi. Sustabdys tiesa. Tai vienintelis variantas. Pasakoti apie jų planus, paviešinti juos. Jie nemėgsta būti dėmesio centre.

Klausimas: Kaip manote, ar teisinga, kad žmonės kalba apie Bilderbergo klubą ir apie tai, kas tai yra?

Atsakymas: manau, Stros-Kano byla visiems mums yra palankus momentas parodyti, kiek šie žmonės korumpuoti, koks liguistas jų mąstymas ir kokie jie sugedę. Kažkas iš jų, kaip Stros-Kanas prievartauja moteris, kažkas – sadomazochistas ar pedofilas ir daugelis iš jų yra satanistai. Jeigu užeisite į kai kuriuos bankus, pamatysite šiuos satanistinius simbolius, pvz., Rotšildo banke Ciuriche. Visi šie žmonės pasiduoda manipuliacijai, atliekamai, pavyzdžiui, neoficialiais laiškais, kadangi turi silpnybių. Jie arba vykdys įsakymus, arba jų ydas paviešins ir jie bus sunaikinti ar net nužudyti. Stros-Kaną ne tik sunaikino per žiniasklaidą, jį galėjo likviduoti ir fiziškai.

Klausimas: Jeigu Akermanas priklauso Bilderbergo vadovybei, kaip manote, ar yra jis ten svarbi figūra, priimanti sprendimus?

Atsakymas: Taip, bet yra ir daug kitų, tokių kaip Lagardė, galbūt sekantis TVF vadovas, kuris irgi yra Bilderbergo narys. Yra taip pat ir Obama bei Sarkozi. Jie kuria planus cenzūruoti internetą, kuris vis dar laisvas. Jie nori jį kontroliuoti ir naudojasi terorizmu ar dar kažkuo, ką sugalvos, kad pagrįstų cenzūrą.

Klausimas: Tai jūs šito baiminatės?

Atsakymas: Tai ne šiaip būgštavimai, aš tuo įsitikinęs. Kaip jau sakiau, jie duoda įsakymus žudyti, taip kad galim padaryti ką tik norite. Jeigu jie pajaus, kad praranda kontrolę, kaip Graikijoje ir Ispanijoje dėl sukilimų, o gal ir Italija taps sekančia, jie gali sukurti dar vieną Gladio. Aš buvau artimas Gladio tinklui. Kaip žinote, jie provokuoja amerikietiškais pinigais finansuojamą terorizmą, kad kontroliuotų Italijos ir kitų Europos šalių politinę sistemą. Kas liečia Aldo Moro nužudymą, tai apmokėjimas vyko tos pačios sistemos, apie kurią kalbėjau, pagalba.

Klausimas: Ar buvo Akermanas šveicarų bankininkystėje įtrauktas į šią sistemą?

Atsakymas: (šypsosi)… jūs juk žurnalistas. Apsižiūrėkite į jo karjerą, kaip greitai jis iškilo.

Klausimas: Kaip manote, ką reikia padaryti, kad jiems sutrukdyti?

Atsakymas: Esama daug knygų, kurios paaiškina motyvus ir suveda viską į vieną vietą, tokių kaip mano jau minėta Perkinso knyga. Šie žmonės turi samdomų žudikų. Kažkas iš jų gauna savo pinigus per šveicariškus bankus. Ir ne tik per juos. Jų sistema veikia visame pasaulyje. Reikia pasakoti visuomenei apie tuos žmones ir apie tai, kad jie pasiryžę viskam, kad tik išlaikytų kontrolę. Turiu galvoje apskritai visas priemones.

Klausimas: Išaiškindami ir paviešindami mes galėsime juos sustabdyti?

Atsakymas: Taip, reikia pasakoti teisybę. Mes susiduriame su išties negailestingais nusikaltėliais, kurie, be viso kito, yra dar ir kariniai nusikaltėliai. Tai netgi blogiau už genocidą. Jie sugeba ir pasiruošę užmušti milijonus žmonių, kad tik išliktų valdžioje ir išlaikytų kontrolę.

Klausimas: Ar galite paaiškinti, kodėl žiniasklaida Vakaruose tyli apie Bilderbergą?

Atsakymas: Todėl, kad tarp žiniasklaidos ir bilderbergiečių esama susitarimo. Be to, kai kurios stambios žiniasklaidos figūros kviečiamos į Bilderbergo susitikimus, bet joms negalima kalbėti, ką matė ir girdėjo.

Klausimas: Ar egzistuoja Bilderbergo struktūroje vidinis ratas, kuris žino apie visus planus ir dauguma, kuri tiesiog vykdo įsakymus?

Atsakymas: Taip. Yra satanistinis vidinis ratas ir yra naivūs ar menkiau informuoti žmonės. Kai kurie veikėjai išoriniame rate netgi galvoja, kad atlieka gerus darbus.

Klausimas: Pasak paviešintų dokumentų ir jų pačių pareiškimų, Bilderbergas dar 1955 metais nutarė sukurti ES ir eurą, taip kad jie priima svarbius ir toli siekiančius sprendimus.

Atsakymas: Taip, ir kaip jūs žinote, Bilderbergo klubą įkūrė princas Bernardas, buvęs SS ir nacių partijos narys, kuris taip pat dirbo IG Farben, gaminusioje dujas Ciklon B. Kitas vyrukas buvo Occidental Petroleum vadovas, turėjęs glaudžius ryšius su komunistais Sovietų Sąjungoje. Jie dirbo skirtingose srityse, tačiau savo esme šie žmonės yra fašistai, norintys kontroliuoti viską ir nušluos bet kokias kliūtis savo kelyje.

Klausimas: Toji mokėjimų sistema, apie kurią pasakojote – ar ji vykdoma įprastų operacijų rėmuose, ar laikoma paslaptyje?

Atsakymas: Šveicarų bankuose paprasti darbuotojai apie tai nežino. Tai tarsi slaptas skyrius banko viduje. Kaip jau sakiau, operacijos realizuojamos už balanso ribų ir jų niekas nekontroliuoja. Kartais tie skyriai įsikūrę tame pačiame pastate, kaip ir bankas, kartais – kitur. Jie turi nuosavą saugumo tarnybą ir specialias zonas, į kurias įeiti turi teisę tik autorizuoti asmenys…

Geriausias būdas juos sustabdyti, tai pasakoti teisybę, ištraukti juos į dienos šviesą. Jeigu mes jų nesustabdysime, tai galiausiai atsidursime jų vergovėje.

Dėkui už interviu.

Šaltinis

 

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!

Parašykite komentarą