TOLERASTIJOS ABC
sausio 5, 2017

Švedija likviduojasi

Švedija likviduojasi

1975 metais politinis Švedijos elitas priėmė žymųjį sprendimą, kuris pasuko valstybės laivą link multikultūralizmo. Tuomet šalyje gyveno 8 208 442 žmonės. Iki 2014 metų gyventojų skaičius padidėjo iki 9 743 087 žmonių (plius 18,7%). Augimą užtikrino išimtinai migrantai, – rašo Ingrida Karlkvist, vyriausioji Dispatch International redaktorė.

Šiais metais (2015) migrantai toliau plūsta į Švediją, pavertę ją viena greičiausiai augančia gyventojų skaičiaus prasme Europos šalimi. Švedijos vyriausybė skolinasi pinigų iš užsienio, kad galėtų maitinti migrantus, tačiau ir šių kreditų nebepakanka.

Spalio 8 dieną Vietinės valdžios ir regionų asociacija įspėjo, kad reikia didinti mokesčius dviem procentais. Vidutinis municipalinis mokestis siekia 32%, o jeigu jis bus pakeltas dar dviem procentais, vidutinė šeima mokės 15 000 kronų daugiau per metus, negu dabar. Kitaip sakant, vyriausybei siūloma apiplėšti nuosavus gyventojus 1825-iais doleriais per metus. Vardan ko?

Švedams pradeda apkarpyti šiaurės priedus, kad būtų kuo maitinti migrantus. O kas bus toliau? Paprašys pensininkų pasidalinti pensija?

Centrinis statistikos biuras 2014 pabaigoje pateikė duomenis apie šalies gyventojų sudėtį. Tuo metu šalyje gyveno 9,7 mln žmonių. 7,7 mln gyventojų tėvai gimė Švedijoje, likusieji 2 mln arba 21% – migrantų vaikai. Taigi – šiandien kas penktas šalies gyventojas – ne švedas.

Kiek tai jaudina šalies valdžią? Justicijos ir migracijos ministras Morganas Johansonas, kai jam pranešė, kad trūksta mokytojų mokyklose ir vaikų darželiuose Filipstado municipalitete, kur atvyko migrantai, pareiškė, kad „jeigu prireiks, Filipstadui beliks tik plėsti savo galimybes“.

Kaimyninio miestelio meras, išgirdęs ministro žodžius, sprogo iš pasipiktinimo: „Atleiskite už mano prancūzų kalbą, tačiau Morganas Johansonas yra „fucking stupid“! Jis sako „išplėsti“. Tačiau tai ne fucking plytos, kurių mums trūksta, tai – mokytojai!“

Ir nenuostabu, kad vietinė valdžia pradeda piktintis. Šiais metais Švedijoje prieglobstį gali gauti apie 190 000 pabėgėlių ir kiekvienas jų vėliau atsiveš pas save gimines – vieną ar du, o gal ir daugiau. Nuo 29 000 iki 40 000 migrantų – vaikai be palydos. Kai vaikai gauna prieglobstį, atvyks ir lydintieji. Kitaip sakant, vien šiais metais Švedijos gyventojų skaičius gali padidėti 200 000 – 400 000 žmonių, tačiau tokiam staigiam augimui nepakaks netgi turtingos Švedijos resursų.

Bet reikalas ne vien piniguose. Švedai skambina pavojaus varpais – jeigu šalis toliau priims migrantus, tai po 10-15 metų jie taps mažuma nuosavoje šalyje. Kokia tuomet bus Švedija, galima tik spėlioti, bet jau ir dabar šalis nustojo būti saugumo, ramybės ir taikos oaze.

Nuo 1975 metų, kai vyriausybė priėmė sprendimą paversti Švediją internacionaline, nusikalstamumo lygis išaugo 300%, o pagal išprievartavimų lygį Švedija pakilo į antrą vietą pasaulyje ir nusileidžia tiktai Lesotui. Šioje Afrikos šalyje išprievartavimų skaičius šimtui tūkstančių gyventojų siekia 91,6, o Švedijoje – 53,2.

Per 37 metus nuo 1975 iki 2012 metų išprievartavimų padaugėjo 1472%. Tačiau Švedijoje nepriimta kalbėti apie tai, kad daugumą tokių nusikaltimų padaro svetimtaučiai. Už tai galima pakliūti į kalėjimą – už „etninių grupių šmeižimą“.

Michaelis Hesas, politikas iš Švedijos demokratų partijos, pakliuvo į teismą, kai ėmė kalbėti, jog tarp išprievartavimų Švedijoje ir migracijos iš Artimųjų Rytų bei Šiaurės Afrikos yra tiesioginis ryšys. Statistinius duomenis apie tai, kad tarp kaltinamųjų prievarta dominuoja musulmonai, teismas atmetė kaip „nereikšmingus ir neturinčius ryšio su byla“.

Žurnalistai irgi nemato reikalo aiškintis. Ne per seniausiai suomių kelte „Amorela“ buvo įvykdytas grupinis išprievartavimas. Švedų laikraščiai rašė, kad prievartautojai buvo švedai, nors 7 iš 8 turėjo Somalio, o vienas – Irako pilietybę.

Internetinė radijo stotis Granskning Sverige paskambino žinomiems laikraščiams Aftonposten ir Expressen, kad paklaustų, kodėl tie vadina prievartautojus švedais. „Tai nesvarbu“ – atsakė žurnalistai.

Stulbinantis palankumas Somalio gyventojams.

O ką vyriausybė paruošė saviems piliečiams? Jauni švedai negali balsuoti iki 18 metų amžiaus, negali nusipirkti alkoholio, jeigu nesulaukė 20-ies, tačiau galės laisvai keisti lytį nuo 12 metų amžiaus, jei šis įstatymo projektas bus patvirtintas parlamente. Panašius sprendimus rengiasi priimti Norvegija.

Štai taip gyvena mūsų kaimynai. Bijo puolančių rusų, priima migrantus, slėpdami jų apgyvendinimo vietas nuo savų piliečių, apgyvendina atsibastėlius slidinėjimo kurortuose. Švedai degina tas landynes, nenorėdami atiduoti savo šalį svetimiems. Švedų protėviai – narsūs vikingai, kurie net Romą siaubė – vartosi karstuose.

Kas bus su Švedija po 10-15 metų? Niekas nežino. Galima pasakyti tik viena: Karlsonas, kuris gyvena ant stogo, bus vadinamas jau visiškai kitu vardu.

Pagal

Comments are closed.