SRAUTAS
gegužės 23, 2017

Suskaldytos „Versijos“

Suskaldytos „Versijos“

Susilaukiau klausimų, Feisbuke ir laiškais, kur dingo visa eilė skyrelių iš pagrindinio Versijų puslapio, kas čia per naujas tinklapis atsirado, kurio straipsniai dedami į Versijų Feisbuką ir panašiai. Planavau kokią savaitę palūkėti, pasižiūrėti, kaip tas naujasis puslapis „prigis“ ir jau tada brūkštelėti nedidukę prezentaciją. Bala nematė tos prezentacijos, paaiškinsiu dabar – trumpai ir kiek įmanoma aiškiai.

Versijos buvo sugalvotos tam, kad galima būtų susipažinti lietuvių kalba su bazinėmis žiniomis apie visas mūsų laikmečio „šventenybes“ – demokratiją, tolerastiją, liberastiją ir kitą gėrį.

Laikas bėgo, temų ratas plėtėsi, rubrikų skaičius gausėjo ir galiausiai tinklapis pavirto tokiomis džiunglėmis, kad aš jau ir pats pradėjau jose painiotis.

Prieš porą metų įvyko pirmas tinklapio suskaldymas – išėmiau visus straipsnius, susijusius su šeima, vaikais, santuoka ir panašia tematika, kadangi situacija susiklostė gana komiška. Atėję pasiskaityti apie „sąmokslus“ žmonės, savaime aišku, laukė straipsnių apie visokius Bilderbergus ar Rotšildus, o Versijos ima ir įdeda medžiagą apie tai, kokios kenksmingos kūdikiams sauskelnės. O atėję pasiskaityti apie sauskelnes, visiškai nesusigaudė, kodėl jiems kišami straipsniai apie kažkokius ten visiškai nesuprantamus Rokfelerius. Vienus skaitytojus glumino „šeimyniniai“ straipsniai, kitus baidė iš Versijų „politika“ ir „sąmokslai“.

Išeitis buvo tik viena – išskirstyti tas dvi visiškai skirtingas publikas po skirtingus tinklapius. Šitaip atsirado jau antrus metus gyvuojantis ŠeimaIrNamai.

O dabar Versijos skilo dar kartą.

Pats laikas tinklapiui grįžti prie ištakų.

O straipsniai apie pasaulį, politiką – iškeliavo į KitokiasNaujienas.

Būtent ten bus toliau dedama medžiaga apie aktualius, šiuo metu pasaulyje vykstančius įvykius – migrantus, politikos ir kitokias šio momento aktualijas. Ten perkelti ir atitinkami Versijų straipsniai. Pačiose Versijose senieji straipsniai dar kurį laiką pabus, o nauji jau nebebus dedami. Versijos, kaip jau sakiau, grįžta prie savo ištakų – bazinių žinių apie užkulisinius reikaliukus.

Tiems, kuriems labiau įdomios šios dienos aktualijos, rekomenduoju patogumo dėlei sekti Kitokias Naujienas per Feisbuką, kaip anksčiau sekėte Versijas.

Comments are closed.