SRAUTAS
balandžio 8, 2017

Operacija „emigracija“ ir kiti terminatorių nuotykiai

Operacija „emigracija“ ir kiti terminatorių nuotykiai

Nai nai, kaip oriai jie sėdi ir kokie gražūs, glotniai nusiskutę, sušlypsaisir iš pažastų nesmirda! Nai nai, koks tekstas, kokie žodžiai! Ir viskas teisinga, ir kaip reikia, ir principingi iki kaklo. Studijos akinamai apšviestos, veidai papudruoti, akutės gudriai tik blizga.

Kalba aršiai apie tai, kas nesvarbu, ką padarė tobulai, kokie geri ir kokie kiti blogi. Apie negailestingą kovą su korupcija, skurdu, sovietinėm įtakom ir rusais. Vis mes, mūsų, mums ir apie mus, ir demokratija, demokratijos, demokratijai, demokratijoje. Nesuvaidinta, jiems svarbu, nes apie save – ir kaip kitam skaudžiau įkąsti.

Ko bepaklaustum, mala ką iš anksto yra sugalvoję. Sapnuoja ir dieną naktį mąsto apie Lietuvą. Visada nauji ir tie patys, gaminami didelėmis serijomis ir nemirtingi, jie atsiųsti mums iš ateities ir yra ateitis. Sukant galvą kartais pasigirsta silpnas girgždėjimas. Po organika plastmasė, silikonas ir šalta geležis, spalvoti laidai ir šarnyrai. Terminatoriai.

Pilnai pakrauti masiškai aktyvuoja programėlę – pokalbių šou „Apie tai, kas svarbu“. Dabar jie mažins emigraciją. Vienas persimainiusiu veidu sako – pasirašys partijų susitarimą! Žmonės paskaitinės ir apsidžiaugę parlėks pigiais skrydžiais į Karmėlavą.

Prezidentė paaiškina – reikia broliams lietuviams informacijos apie būsto kainas, įsidarbinimus, mokesčius, verslo lengvatas – tai tada dar labiau ims grįžti! Ir dedeklė iš kažkokios kontoros, kuri turi padėti išbėgėliams dar labai labiau sugrįžti, kad

Straipsnis perkeltas į naują specialiai šiai tematikai sukurtą tinklapį.

Šaltinis

Comments are closed.