Kam priklauso FRS?

„Finansinis elitas parazituoja valstybėje taikiu laikmečiu ir rezga sąmokslus prieš šalį sunkiais laikais. Pinigų Valdžia despotiškesnė už monarchiją, labiau išpuikusi už autokratiją ir gerokai egoistiškesnė už biurokratiją. Ji pasmerkia kaip „tautos priešus“ visus tuos, kurie suabejoja jos metodais ar paviešina jos nusikaltimus. Aš turiu du pagrindinius priešus – pietiečių armiją priešais save ir bankininkus sau už nugaros. Iš šių dviejų priešų, tasai kuris yra man už nugaros – pats baisiausias“ – prezidentas Abraomas Linkolnas, 1866.

„Mes suteikėm šios respublikos žmonėms pačią didžiausią dovaną, kokią jie kada nors turėjo – jų nuosavą valiutą, kad jie galėtų apmokėti savo pačių skolas“ – Abraomas Linkolnas, 1867.

„Patinka jums tai, ar nepatinka, bet jūs esate vergai. Jūs patvirtinate faktą, kad esate vergai, kiekvieną balandžio 15 dieną. Būtent tuomet pasirašote mokesčių deklaraciją, kurioje „savanoriškai“ atskleidžiate vyriausybei didžiąją dalį duomenų apie savo asmeninį gyvenimą. Ir tik nedaugelis supranta, kad pajamų mokestis – tai vergiškas mokestis. Jis negali būti suderinamas su laisvų žmonių gyvenimu“ – Alanas Keisas, kandidatas į prezidentus nuo respublikonų.

Kam būtent priklauso privati Federalinė Rezervų Sistema?

Privatiems savininkams priklausanti FRS – ne valstybinė įstaiga. FRS priklauso grupei bankininkų, kurių dauguma – užsieniečiai. 1913 metais Kongresas atidavė Ameriką į amžiną skolų vergiją privačiai FRS, suteikęs jai teisę spausdinti pinigus ir kontroliuoti Amerikos ekonomikos sistemą. Tai kas gi jie – FRS savininkai ir pagrindiniai akcininkai? Iš pradžių buvo kalbama apie 203 053 FRS akcijas, iš kurių maždaug 65% priklausė užsieniečiams, o likusios (72 000 akcijų) buvo paskirstytos tokiu būdu:

Rokfelerių National City bank – 30 000 akcijų.

Chase national bankas – 6000 akcijų. Šiuo metu tai Chase Manhattan bankas, priklausantis Deividui Rokfeleriui.

National Bank of Commerce – 21 000 akcijų. Šiuo metu tai Morgan Guaranty Trust.

First national Bank – 15 000 akcijų. Priklauso Morganui.

Įdomu, kad akcijų, priklausančių Rokfeleriams, skaičius lygus akcijų, priklausančių Morganams skaičiui – po 30 000 akcijų.

Nors pagal FRS įstatymą, išleistą 1913 metais bankų savininkų vardai laikomi paslaptyje, R. E. MakMasteris, „The Reaper“ leidėjas, per konfidencialius ryšius su Šveicarijos bankais išsiaiškino, kad kontrolinį FRS akcijų paketą turi šie bankai:

Rotšildų bankai Berlyne ir Londone;

Paryžiaus Lazard Brothers bankas;

Italijos Israel Moses Sieff bankai;

Warburg bankai Vokietijoje ir Amsterdame;

Kuhn Loeb bankas Niujorke;

Lehman Brothers bankas Niujorke;

Goldman Sacha bankas Niujorke;

Rokfelerių kontroliuojamas Chase Manhattan bankas Niujorke.

Justas Malinzas savo tyrime „Eustace Mullins „Secrets of the Privately Owned Federal Reserve“ rašo: „Kadangi privatus Niujorko federalinis rezervo bankas nustato palūkanų normas ir kasdienines valiutos kainas visoje Amerikoje, šio banko savininkai tampa tikraisiais visos šios sistemos direktoriais. Šie akcininkai kontroliuoja mūsų ekonominį ir politinį likimą nuo 1913 metų“. Malinzo sudarytas akcininkų sąrašas yra beveik identiškas tam, kuris buvo sudarytas, remiantis šaltiniais šveicarų bankuose:

Rotšildai;

Lazardas Frerezas (Judžinas Majeris);

Izraelis Šifas;

Kuno Lebo kompanija;

Varburgo kompanija;

Lehman Brothers;

Goldmas Sachs;

Rokfelerių ir Morganų šeimos.

šaltinis

Smulkiau apie tai, kam priklauso FRS

Šaltinis: Federal Reserve Directors: A Study of Corporate and Banking Influence. Staff Report,Committee on Banking,Currency and Housing, House of Representatives, 94th Congress, 2nd Session, August 1976.

1.

Svetainės APFN komentaras: pirmoji schema parodo tiesioginį ryšį tarp Rotšildų, Anglijos bankų ir Londono bankininkų, kurie kontroliuoja federalinius rezervo bankus per jiems priklausančias bankų akcijas ir dukterines įmones Niujorke. Du Rotšildo atstovai Niujorke – J. P. Morgan Co., ir Kuhn, Loeb & Co buvo tos firmos, kurios organizavo pasitarimą Džekilo saloje, kurio metu buvo suprojektuotas įstatymas dėl FRS ir organizuotas jo prastūmimas Kongrese.

Šios firmos paskyrė svarbiausius pareigūnus Valdytojų taryboje ir Konsultacinėje FRS taryboje 1914 metais. Tais pačiais metais kelios šeimos, turinčios glaudžius tarpusavio verslo ir giminystės ryšius ir valdžiusios kontrolinius atitinkamų bankų akcijų paketus (tokių kaip pvz., Niujorko Bankas) privertė šiuos bankus įsigyti kontrolinius regioninių Federalinio Rezervo bankų paketus.

2.

Svetainės APFN komentaras: „J. Henry Schroder Banking Company“ schema aprėpia visą XX amžiaus istoriją, apima firmos dalyvavimą Belgijos pagalbos Komisijoje (BRC -Belgium Relief Commission), kuri aprūpino Vokietiją 1915-18 metais ir atkalbėjo vokiečius sudaryti taiką 1916 metais, vėliau finansavo Hitlerį 1933 metais, kad pasidarytų įmanomas II Pasaulinis karas, rėmė Herberto Huverio prezidentinę kampaniją.

Seras Gordonas Ričardsonas, Anglijos banko, kurį kontroliuoja Rotšildai, valdytojas, dirbo „J. Henry Schroder Wagg and Company“ pirmininku Londone 1963-72 metais, Niujorko „J. Henry Schroder“ ir „Schroder Banking Corporation“ direktoriumi, taip pat „Lloyd’s Bank of London“ ir „Rolls Royce“. Jo rezidencija įsikūrusi Sutton Place Niujorke ir kaip Londono atstovybės vadovas jis gali būti laikomas įtakinga persona, pačiu įtakingiausiu bankininku pasaulyje.

3.

Komentaras: schema parodo Deivido Rokfelerio ryšį su Niujorko Fedralinio rezervo banku, su kompanijomis „Standart Oil of Indiana“, „General Motors“, „Allied Chemical Corportion“ (Judžino Majerio klanas) ir „Equitable Life“ (Dž. P. Morganas).

4.

Komentaras: schema parodo Niujorko Federalinio rezervo banko ryšius su kompanijomis „J. Henry Schroder Banking Corp.“, „J. Henry Schroder Trust Co.“, „Rockefeller Center Inc.“, „Equitable Life Assurance Society“ (Morganas) ir su Bostono Federalinio rezervo banku.

5.

Komentaras: schema parodo Niujorko Federalinio rezervo banko ryšius su kompanijomis „Brown Brothers Harriman“, „Sun Life Assurance Co. (N. M. Rotšildas ir sūnūs) ir su Rokfelerio fondu.

www

 

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!

Parašykite komentarą