Kaip korporacija „Rotšildas ir sūnūs“ plėšia ištisas šalis

Pasaulio bankas ir tarptautinis valiutos fondas priklauso ir yra kontroliuojamas NM Rothschild & Sons plius dar trisdešimties ar keturiasdešimtis pačių turtingiausių pasaulio žmonių. Daugiau kaip 150 metų jie planuoja paimti planetą savo kontrolėn pinigų pagalba. Buvęs vyriausias Pasaulio banko ekonomistas Džo Stiglicas buvo atleistas 2000 metais. Ji papasakojo, kad visos šalys, kurias TVF ir Pasaulio Bankas privertė atlikti tam tikrus veiksmus, galiausiai susilaukė ekonomikos griūties, vyriausybių žlugimo, o kai kuriose prasidėjo neramumai. Buvęs Pasaulio banko prezidentas seras Džeimsas Volfensonas nekomentavo jo atleidimo.

Prieš atleidimą Džo Stiglicas pasiėmė iš Pasaulio banko didelį kiekį dokumentų. Jie rodo, kad Tarptautinis Valiutos fondas reikalavo iš šių šalių: a) pasirašyti slaptus susitarimus, kuriuose esama 111 žlugdančių punktų; b) duoti sutikimą savo pagrindinių aktyvų – vandens, elektros, dujų ir t.t. pardavimui; c) duoti sutikimą imtis ekonominių žingsnių, kuri žlugdo tą šalį.

Jei šalys nesutinka priimti šių sąlygų, joms užblokuojamas tarptautinis importas/eksportas. Jeigu jūs negalite skolintis pinigų tarptautinėje rinkoje, tai negalėsite išgyventi, ar būtumėte privatus asmuo, ar korporacija, ar vyriausybė. Jeigu tai nepadėdavo, jie nuversdavo vyriausybę ir perrašydavo istoriją.

Vidiniai dokumentai pasakoja apie slaptą planą Argentinai. Dokumentus pasirašė seras Džeimsas Volfensonas. Dėl to, kad šalies ekonomika pavirto visiškais griuvėsiais, per penkias savaites ją pavaldyti teko šešiems prezidentams. Tai vyko todėl, kad 9 dešimtmetyje jie pradėjo vykdyti TVF ir Pasaulio banko nurodymus ir išpardavinėti visus savo valstybinius aktyvus, tokius kaip, pavyzdžiui, vandens tiekimo sistema. Paskui gyventojus apdėjo mokesčiais. Buvo sukurta vyriausybė, kuri perdavė šalį privačiam Pasaulio bankui ir TVF. O politikams į jų sąskaitas Šveicarijos bankuose buvo pervesta milijardai.

Tokios struktūros kaip Citibank susigrobė pusę Argentinos bankų. British Petroleum pasiėmė vamzdyną į Ekvadorą. Enron susiglemžė vandens tiekimo sistemą. Problema čia ta, kad jos sunaikino sistemą apskritai. Buenos Airėse buvo nebegalima gerti vandens. Tai ne šiaip vagystės problema. Ir ne šiaip turtėjimas visuomenės sąskaita. TVF susigrobė Didžiuosius ežerus (JAV ir Kanadoje) ir dabar vandens tiekimas atsidūrė privačiose rankose. TVF ir Pasaulio bankui šiandien priklauso 51 procentas JAV iždo.

Jie ateina, paperka politikus, kad tie atiduotų jiems vandens sistemas, geležinkelius, telefono kompanijas, naftos pramonę ir t.t. Paskirti ar išrinkti politikai paskui paprasčiausiai perduoda aktyvus TVF. Globalistai moka jiems asmeniškai, pervesdami pinigus į jų asmenines sąskaitas Šveicarijoje. Šitaip sistemingai išvagiamos šalys, ar tai būtų Ekvadoras, Argentina, ar Amerika su Izraeliu. Privatizacija – tai prievarta ir plėšimas. Iš žmonių viskas atimama ir perduodama TVF ir Pasaulio bankui.

Jie žino, kad prispaudę konkrečią šalį ir sunaikinę jos ekonomiką, sukels joje neramumus ir pripažįsta, kad kilus neramumams, kapitalai pradės plaukti iš tos šalies. TVF tai patogus momentas stambiems įsigijimams. Tai imperinis ekonominis karas, naikinantis valstybes ir dabar šis karas atėjo ir į Ameriką. Jie velniškai godūs. Jie apiplėšia ne tik akcijų savininkus. Iščiulpiami pinigai iš visuomenės kišenės, ir tie pinigai skaičiuojami milijonais, milijardais, trilijonais.

Žvilgtelėję į NM Rothschild & Sons, visus tuos aktyvus rasite pas juos. Dabar jie griauna šalis ir naikina žmonių resursus. Iš pradžių jūs atveriate kapitalo rinkas. Paskui parduodate vietinius bankus užsienio pirkėjams. Paskui stebite kaip įvedamos taip vadinamos rinkos kainos. Tai kaip Kalifornijoje, kur viskas pagrįsta laisva rinka ir baigėsi nepakeliamomis kainomis už vandenį. Paskui jūs atveriate savo sienas prekybai. Tai kaip istorijoje su opiumo karais Kinijoje. Tai nėra laisva prekyba, tai privertimas prekiauti. Tai – karas. Ir štai tokios sistemos pagalba jie sudoroja ištisų valstybių ekonomikas.

Šaltinis

 

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!

Parašykite komentarą