Jūsų tikroji vyriausybė

Štai jūsų tikroji vyriausybė. Jie veikia už išrinktos administracijos ribų, jie prasismelkę į kiekvieną politinę partiją ir jie yra atsakingi už beveik kiekvieną vidutinio amerikiečio ir europiečio gyvenimo aspektą. Kai „kairieji“ neša dviejų neokonservatorių karų vėliavą ir pradeda dar vieną, teisindami jį tuo pačiu senu melu, kurį platina ta pati žiniasklaida, kuri skelbė apie masinio naikinimo ginklą Irake, pasauliui nebelieka kito pasirinkimo, kaip tik kognityvus disonansas, kuriam esant, visgi, suvokiama, kad kažkas ne taip.

O tasai „kažkas ne taip“ slypi pačioje sistemoje, kurią visiškai kontroliuoja korporacinė/finansinė oligarchija, žiniasklaida ir pramonės imperijos, apraizgiusios pasaulį. Jeigu mes nepakeisime situacijos, kai bejėgiškai priklausome nuo šitų korporacijų, kurios kontroliuoja kiekvieną mūsų gyvenimo aspektą politine ir asmenine prasme, tai savaime niekas tikrai nepasikeis.

Žemiau pateikiamas sąrašas yra pakankamai didelis ir, vis dėlto, į jį nepatenka visi vardai. Tačiau panagrinėjus šiuos pavyzdžius, susidarys pakankama akivaizdus paveikslas. Jis turi parodyti skaitytojams, kaip pavojingai plačiai šios kompanijos aprėpė mūsų gyvenimą. Be to, turėtų tapti akivaizdu ir tai, iki kokio laipsnio būtina pašalinti tas korporacijas iš mūsų gyvenimo, mūsų visuomenės ir, galiausiai, iš mūsų šalių.

TARPTAUTINĖ KRIZIŲ GRUPĖ

INFORMACIJA. Nors Tarptautinė krizių grupė (TKG) ir tvirtina, kad „siekia užkirsti kelią ir sureguliuoti karinius konfliktus“, realybė yra ta, kad jie pasiruošę pateikti sprendimą problemai, kurią, siekdami savo korporatyvinių tikslų, patys ir sukūrė.

Tai puikiai galima buvo stebėti Tailande ir visai neseniai Egipte. TKG narys Kenetas Adelmanas rėmė Tailando premjerą Taksiną Šinvatrę, buvusį Carlyle Group patarėją, kuris stovėjo išsitempęs prieš Tarptautinių santykių tarybą Niujorke savo pašalinimo iš posto dėl karinio perversmo 2006 metais, išvakarėse. Nuo 2006 metų Taksino veikla Tailande buvo vykdoma palaikant artimam Carlyle žmogui, vardu Džeimsas Beikeris ir jo juridinei kontorai Baker Botts, taip pat Robertui Blekvilui, Belfer Center iš Barbour Griffith patarėjui ir Robertui Amsterdamui iš Amsterdam & Peroff, kuris yra pagrindinis korporatyvinis globalistinio Chatham House narys.

Ir dabar, kai Tailandas paniro į politines rietenas, kurioms vadovauja Taksinas su savo „raudonmarškinių“ spalvotaisiais revoliucionieriais, kaip kipšas iš tabakinės iššoka TKG su savo jau gatavais sprendimais. Šitie sprendimai paprastai susiję su tajų vyriausybės veiksmų apribojimu ir įtikinėjimais, kad Taksino ardomosios veiklos sutramdymas bus laikoma žmogaus teisių pažeidimu. To reikia tam, kad globalistų palaikoma revoliucija ir toliau nekontroliuojamai plėstųsi.

Egipto neramumams, suprantama, vadovavo TKG narys Muchamedas al Baradėjus ir jo organizuotas bei Valstybės departamento sponsoriaujamas Birželio 6-osios judėjimas, kurį koordinuoja internetinis aktyvistas Vaelis Gonimas iš Google Artimųjų Rytų ir Šiaurės Afrikos filialo. Nors protestai vaizduojami kaip spontaniški ir įkvėpti ankstesnių įvykių Tunise, al Baradėjus, Gonimas ir jų jaunimo judėjimas dar nuo 2010 etų Egipte kūrė savo „Nacionalinį frontą permainoms palaikyti“ ir paklojo sukilimo pamatus 2011 sausio 25.

Dž. Sorošas iš TKG tada pradėjo sponsoriauti Egipto nevyriausybinėms organizacijoms, perrašinėjusioms Egipto konstituciją po to, kai al Baradėjus nuvertė Mubaraką. Šita Sorošo apmokėta konstitucija ir sukurta marionetinė vyriausybė ir yra tasai krizės „sprendimas“ iš TKG, kurį jų vasalas al Baradėjus pats ir sugalvojo.

Žinomi TKG nariai: Džordžas Sorošas, Kenetas Adelmanas, Samiuelis Bergeris, Veslis Klarkas, Muchamedas al Baradėjus, Karla Hils.

Žinomi TKG patarėjai: Ričardas Armitadžas, Zbignevas Bžezinskis, Stenlis Fišeris, Šimonas Peresas, Surinas Pitsuvanas, Fidelis Ramosas.

Žinomi TKG sponsoriai ir korporatyviniai šalininkai: Carnegie Corporation of New York, Hunt Alternatives Fund, Open Society Institute, Rockefeller Brothers Fund, Morgan Stanley, Deutsche Bank Group, Soros Fund Management LLC, McKinsey & Company, Chevron, Shell.

BRUKINGSO INSTITUTAS

INFORMACIJA. Brukingso instituto bibliotekoje jūs galite surasti beveik kiekvieno konflikto, į kuriuos paskutiniu metu įsivėlė Vakarai, planus. Nors visuomenei atrodo, kad visos šios krizės panašiai kaip miško gaisrai plėtojosi spontaniškai, tie, kurie stebi Brukingso instituto subsidijuojamus tyrimus ir publikacijas, žino, kad visos tos krizės buvo suplanuotos prieš kelis metus iki įvykių.

Nesiliaujančios operacijos prieš Iraną, tame tarpe Amerikos palaikomos spalvotosios revoliucijos, JAV palaikomi ir apmokyti teroristai Irano viduje ir paralyžuojančios sankcijos – visa tai kuo detaliausiai buvo išdėstyta Brukingso instituto kaip veikalas, pavadintas „Kokiu keliu eiti į Persiją?“. Paskutinė JTO Saugumo tarybos rezoliucija 1973 dėl Libijos grėsmingai panaši į Keneto Polako iš Brukingso ataskaitą „Realūs kariniai variantai Libijoje“, paskelbtą 2011 kovo 9.

Žinomi Brukingso Instituto tarybos nariai: Dominikas Bartonas (McKinsey & Company, Inc), Alanas R. Batkinas (Eton Park Capital Management), Ričardas K. Bliumas (Blum Capital Partners, LP), Ebi Džozefas Koenas (Goldman, Sachs & Co.), Siuzen Nora Džonson (Goldman Sachs Group, Inc.), Ričardas A. Kimbalas Jaunesnysis (Goldman, Sachs & Cо), Polis Demarje Jaunesnysis (Power Corporation of Canada), Kenetas M. Duberšteinas (Duberstein Group, Inc), Bendžaminas R. Džeikobsas (The JBG Companies), Nemiras Kirdaras (Investcorp), Klausas Kleinfeldas (Alcoa, Inc), Filipas H. Naitas (Nike, Inc), Deividas M. Rubinšteinas (Carlyle Group bendraįkūrėjas), Šeril Sandberg (Facebook), Laris D. Tompsonas ( PepsiCo, Inc), Maiklas L. Tipsordas (valstybinės žemės ūkio draudimo kompanijos), Endrius H. Tišas (Loews Corporation).

Kai kurie žinomi Brukingso instituto ekspertai: Kenetas Polakas, Denielis Baimanas, Martinas Indikas, Siuzen Maloni, Maiklas O‘Henlonas, Briusas Ridelis, Šadi Hamidas.

Žinomi Brukingso instituto šalininkai ir sponsoriai: Fordo fondas, Bilo ir Melindos Geitsų fondas, Rokfelerio fondas, Jungtinių Arabų Emyratų vyriausybė, Karnegio korporacija Niujorke, Brolių Rokfelerių fondas, Bank of America, Citi, Goldman Sachs, H&R Block, Kohlberg Kravis Roberts & Co., Jacob Rothschild, Nathaniel Rothschild, Standard Chartered Bank, Temasek Holdings Limited, Visa Inc., Exxon Mobil Corporation, Chevron, Shell Oil Company, Daimler, General Dynamics Corporation, Lockheed Martin Corporation, Northrop Grumman Corporation, Siemens Corporation, The Boeing Company, General Electric Company, Westinghouse Electric Corporation, Raytheon Co., Hitachi, Ltd., Toyota, AT&T, Google Corporation, Hewlett-Packard

Microsoft Corporation, Panasonic Corporation, Verizon Communications, Xerox Corporation, Skype, McKinsey & Company, Inc., News Corporation (Fox News), GlaxoSmithKline, Target, PepsiCo, Inc., The Coca-Cola Company.

TARPTAUTINIŲ SANTYKIŲ TARYBA

INFORMACIJA. Teisingiau būtų kelti klausimą – o kas nepriklauso TST? Beveik kiekvienas supersavanaudis politikas karjeristas, jų patarėjai ir visa šita brolija – iš Fortune 500 turtingiausiųjų sąrašo. Daugybė knygų, žurnalinių straipsnių, kurios mes skaitome, parašė TST nariai, o taip pat ir ataskaitos, tokios kaip Brukingso Institute, kurios pažodžiui sufleruoja, kaip rašyti įstatymus, gulančius ant Vakarų šalių įstatymų leidėjų stalo.

Geru aktyviausio TST sparno veiklos pavyzdžiu gali pasitarnauti pernykštė mistifikacija su mečete sugriauto Pasaulio prekybos centro vietoje, kai TST nariai iš abiejų JAV politinių partijų surengė karštus debatus dėl taip vadinamo Kordova Haus greta trijų sugriautų pastatų. Realybėje Kordova Haus buvo organizuotas TST nario Feisalio Abdul Raufo, kuris, savo ruožtu, yra subsidijuojamas TST finansinės atšakos, įskaitant Carnegie Corporation Niujorke, kuriai vadovauja Komisijoje dėl rugsėjo 11 akto pirmininkavęs Tomas Kinas, o taip pat Rokfelerio fondai.

Žymūs korporatyviniai TST šalininkai: Bank of America Merrill Lynch, Goldman Sachs Group, Inc., JPMorgan Chase & Co, American Express, Barclays Capital, Citi, Morgan Stanley, Blackstone Group L.P., Deutsche Bank AG, New York Life International, Inc., Prudential Financial, Standard & Poor’s, Rothschild North America, Inc., Visa Inc., Soros Fund Management, Standard Chartered Bank, Bank of New York Mellon Corporation, Veritas Capital LLC, Kohlberg Kravis Roberts & Co. ,Moody’s Investors Service, Chevron Corporation, Exxon Mobil Corporation, BP p.l.c., Shell Oil Company, Hess Corporation, ConocoPhillips Company, TOTAL S.A., Marathon Oil Company, Aramco Services Company, Lockheed Martin Corporation, Airbus Americas, Inc., Boeing Company, DynCorp International, General Electric Company., Northrop Grumman, Raytheon Company, Hitachi, Ltd., Caterpillar, BASF Corporation, Alcoa, Inc., McKinsey & Company, Inc., Omnicom Group Inc., BGR Group, Bloomberg, Economist Intelligence Unit, News Corporation (Fox News), Thomson Reuters, Time Warner Inc., McGraw-Hill Companies, Walmart, Nike, Inc., Coca-Cola Company, PepsiCo, Inc., HP, Toyota Motor North America, Inc., Volkswagen Group of America, Inc., De Beers, AT&T, Google, Inc., IBM Corporation, Microsoft Corporation, Sony Corporation of America, Xerox Corporation, Verizon Communications, GlaxoSmithKline, Merck & Co., Inc., Pfizer Inc.

CHATHAM HOUSE

INFORMACIJA. Britų Chatham House, kaip ir Brukingso institutas, ir TST Amerikoje turi platų narių ratą ir užsiima koordinavimu bei planavimu, suvokimo valdymu ir savo korporatyvinių narių uždavinių vykdymu.

Atskiri nariai sudaro „Vyresniųjų patarėjų tarybą“, į kurią įeina Chatham House įkūrėjai, vadovai ir pirmininkai. Četemo ekspertai dažniausiai kviečiami iš akademinių sluoksnių ir jų publikacijos skirtos, kaip taisyklė, vidiniam naudojimui, o taip pat plačiam sąrašui žiniasklaidos, medicinos ir šakinių žurnalų nariams. Šitų Četemo „ekspertų“ priėjimas prie meicinos žurnalų kelia ypatingą pavojų, turint galvoje, kad tokie farmacijos monstrai kaip GlaxoSmithKline ir Merck yra Chatham House nariai.

Nerasime geresnio neįtikėtino interesų konflikto pavyzdžio už neseniai nugriaudėjusią „raudoną“ revoliuciją Tailande, kuriai vadovavo Amsterdam & Peroff iš Chatham House, pastoviai palaikant tokiems korporatyviniams nariams kaip Economist, Telegraph ir BBC.

Vienu atveju Telegraph paskelbė „Tajų protestai – daktaro Hareto Praiso ir Rošino Kabraji analizė“, kurioje Praisas ir Kabraji begėdiškai mėgina apginti Vakarų palaikomus ir Maoistų spalvomis nuspalvintus kruvinus protestus. Nors Telegraph ir pamini tai, kad abu jie yra Chatham House analitikai, tačiau skaitytojams nepasakyta, kad ir pats laikraštis yra korporatyvinis Chatham House narys, taip pat kaip ir žymiausias tajų protestų lobistas Robertas Amsterdamas su visa savo lobistine firma Amsterdam & Peroff.

Žymūs vyresnieji Chatham House korporatyviniai nariai: Amsterdam & Peroff, BBC, Bloomberg, Coca-Cola Great Britain, Economist, GlaxoSmithKline, Goldman Sachs International, HSBC Holdings plc, Lockheed Martin UK, Merck & Co Inc, Mitsubishi Corporation, Morgan Stanley, Royal Bank of Scotland, Saudi Petroleum Overseas Ltd, Standard Bank London Limited, Standard Chartered Bank, Tesco, Thomson Reuter, JAV ambasada, Vodafone Group.

Žymūs paprasti Chatham House nariai: Amnesty International, BASF, Boeing UK, CBS News, Daily Mail and General Trust plc, De Beers Group Services UK Ltd, G3 Good Governance Group, Google, Guardian, Hess Ltd, Lloyd’s of London, McGraw-Hill Companies, Prudential plc, Telegraph Media Group, Times Newspapers Ltd, World Bank Group.

Žymūs korporatyviniai Chatham House partneriai: British Petroleum, Chevron Ltd, Deutsche Bank, Exxon Mobil Corporation, Royal Dutch Shell, Statoil, Toshiba Corporation, Total Holdings UK Ltd, Unilever plc.

Pabaiga

Šitos organizacijos atstovauja kolektyvinius stambiausių pasaulio korporacijų interesus. Jos ne tik šeria armiją politinių plepių ir tyrėjų, kurie formuoja jų dienotvarkę, bet ir naudojasi savo milžiniška įtaka žiniasklaidoje, pramonėje, finansuose, kad būtų formuojamas tarptautinis sutarimas.

Manyti, kad šita korporatyvinė finansinė oligarchija paskelbs savo tikslus ir įteiks savo likimą permainingam elektoratui būtų geriausiu atveju naivu. Jie atkakliai stengiasi pakeisti situaciją tokiu būdu, kad būtų nesvarbu, kas ir kokioje šalyje užims lyderio postą, nes ginklai, nafta, turtai ir valdžia vis tiek nuolat išliks jų rankose. Niekas geriau nepatvirtins šitos prastai užmaskuotos realybės, kaip „liberalusis“ prezidentas, Nobelio laureatas, paklusniai tempiantis neokonų karų jungą ir ką tik pradėjęs dar vieną karą Libijoje.

Šalia viso kito, nepriklausomai nuo to, kiek kruvina jūsų revoliucija, jei ši situacija liks nepasikeitusi ir korporatyviniai ryšiai liks nepaliesti, nieko, be pačių paviršutiniškiausių pakeitimų nebus padaryta ir, kaip atvejyje su Egiptu ir Tarptautine krizių grupe, situacija gali smarkiai pablogėti.

Tikroji revoliucija prasidės tada, kai mes įžvelgsime tikruosius valdovus viršuje, kai pradėsim sistemingai atsikratyti priklausomybės nuo jų ir jų įtakos mūsų kasdieniniam gyvenimui. Globaliai finansinei korporatyvinei oligarchijai mes esame reikalingi, bet mums ji nereikalinga, ir nepriklausomybė nuo jos yra raktas į mūsų laisvę.

Šaltinis

 

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!

Parašykite komentarą