TOLERASTIJOS ABC
birželio 21, 2016

Homolobistai JAV užsienio politikoje

Homolobistai JAV užsienio politikoje

Kovo mėnesį Dominikos respublikos laikraščio Diario Libre korespondentų nei iš šio, nei iš to neįleido į priėmimą JAV ambasadoje. Laikraščio direktorius Adrianas Techada įvardijo priežastį: viskas dėl publikuotų pikantiškų fotografijų, padarytų per „Gėjų pasididžiavimo dieną“ ambasados baseine. Šiais liberaliais seksualinio palaidumo laikais nieko labai pikantiško tose nuotraukose nebuvo: nedidelėje raumeningų vyrukų kompanijoje su glaudėmis šventiškai pozavo Amerikos ambasadorius ir jo „sutuoktinis“.

Amerikoje prie Obamos buvo panaikintas draudimas priimti homoseksualistus į valstybės tarnybą. Žurnalas Newsweek netgi pavadino Obamą pirmuoju prezidentu homoseksualistu istorijoje. Kitas žurnalas, kurio specializacija – seksualinių mažumų problemos, praeitų metų lapkritį patalpino Obamos nuotrauką ant viršelio, su užrašu: „Mūsų prezidentas, sąjungininkas. Herojus. Ikona“. Jis tapo pirmuoju prezidentu, kuris nusifotografavo žurnalui. Galbūt jis išties didvyris, nes niekas iš jo pirmtakų nerizikavo viešai pareikšti, kad palaiko iškrypėlius ar vienalytes „santuokas“.

Būtent prie Obamos JAV Aukščiausiasis teismas paskelbė „istorinį“ verdiktą, nukreiptą prieš federalinį įstatymą, ginantį santuoką. Vienalytės „santuokos“ buvo legalizuotos visoje šalies teritorijoje. Obama parašė savo Twiteryje, kad „Amerika turi didžiuotis“. O vakare Baltieji rūmai nusidažė LGBT spalvomis.

Į JAV atstovybes užsienyje buvo pasiųsta Obamos direktyva, kurioje seksualinių mažumų gynimas įvardijamas kaip JAV užsienio politikos prioritetas. Valstybės sekretorius Džonas Keris, kaip žinia, skiria šiai problematikai ypatingą dėmesį, turėdamas galvoje neribotas homolobistų galimybes šalyje. Jam asmeniškai kontroliuojant buvo sukurtas specialaus pasiuntinio mažumų teisių reikalams postas, jis atiteko diplomatui homoseksualistui Rendžiui Beriui. Šis pareiškė, kad ketina su ypatinga energija ginti LGBT teises Lotynų Amerikoje, visų pirma tose šalyse, kurios nepasižymi tolerancija iškrypėliams.

Vienu iš pirmųjų Obamos homoeksperimento žingsnių tapo homoseksualisto Džeimso Briusterio paskyrimas į pasiuntinio Dominikoje postą 2013 metais. Šitaip prezidentas apdovanojo jį už solidų indėlį į rinkiminės kampanijos finansavimą. Būtent taip Briusteris atsirado Santo Dominge – pačiame pirmajame ispanų karūnos kolonijiniame mieste Vakarų pusrutulyje. Čia buvo atidarytas pirmasis universitetas, pastatyta pirmoji katalikų katedra, suręsta pirmoji tvirtovė.

Dominikos gyventojai yra konservatyvūs visame kame, kas susiję su šeimos gyvenimu ir vaikų auklėjimu, dėl to su pasipiktinimu sutiko žinią apie Briusterio paskyrimą. Dvasininkas Kristobalis Kardozo, vadovaujantis Dominikos evangelistų brolijai, tiesiai šviesiai pavadino homoseksualaus pasiuntinio paskyrimą „puikių dominikiečių papročių įžeidimu“. Kairiojo jungtinio sąjudžio pareiškime Dominikos senatui irgi reiškiamas susirūpinimas dėl šio paskyrimo. Argumentacija akivaizdi: tie, kurie atsiuntė Briusterį, visiškai nepaiso tautos kultūrinių ypatumų ir religinių principų.

Prieš atvykdamas į Dominikos respubliką, Briusteris „susituokė“ su prekiautoju nekilnojamuoju turtu Bobu Satavake (Bob J. Satawake). „Jaunavedžiai“ puolė energingai stiprinti LGBT pozicijas konservatyvioje Dominikos visuomenėje, skirdami ypatingą dėmesį darbui su mokiniais ir universitetų studentais.

Anaptol ne viskas sekasi porelei. Pavyzdžiui, turizmo ministerija atmetė pasiuntinybės siūlomo LGBT turizmo iš JAV projektą, nors prognozuojamos pajamos iš homoturistų turėjo siekti apie pusantro milijardo dolerių. Briusteris piktinosi draugų kompanijoje tuo, kad Dominikos veikėjai nesugeba elementariai skaičiuoti, juk žymi homoturistų dalis priklauso mokiausiai žmonių kategorijai, kas žada valstybei neabejotiną naudą.

Katalikų hierarchai ir dvasininkai žvelgia į Briusterį kaip į priešą, griežtai smerkdami žmogaus prigimčiai prieštaraujantį vyro gyvenimą su vyru ir protestuodami kiekvieną kartą, kai Briusteris ir jo „vyras“ lanko mokymo įstaigas, tvirkindami jaunimą ir verbuodami į LGBT aktyvistų gretas.

Gegužės 15 Dominikos respublikoje turi vykti visuotiniai rinkimai (jau įvyko. – Versijos). Rinkiminė kampanija pasižymi skandalais, kurių centre atsidūrė JAV ambasada ir JAV tarptautinio vystymo agentūra USAID. Pasipiktinimas amerikiečių kišimusi į rinkimų procesą įgavo ypatingo aštrumo dėl provokacinių USAID vadovės šalyje Aleksandra Panehal pasisakymų apie tai, kad egzistuoja specialus 1 mln dolerių fondas, kurio tikslas – skleisti LGBT ideologiją. Panehal teigia, kad JAV pasiuntinybė ir USAID naudoja tas lėšas Dominikos politikų homoseksualistų rinkiminei kampanijai. Buvo taip pat paskelbta apie įkūrimą Prekybos Rūmų, skirtų seksualinių mažumų atstovams verslininkams.

Dominikos visuomeniniuose, politiniuose ir religiniuose sluoksniuose šie Panehal pareiškimai sukėlė protestų audrą. Konservatyvioje šalyje su tradiciniu šeimos vertybių kultu JAV atstovų propaguojama pederastija automatiškai kelia antiamerikietiškas nuotaikas.

Kodėl Penehal tai padarė? Juk ji turi darbo užsienyje patirtį, be to, gana specifinę. Beveik visų komandioruočių metu teko imtis apsaugos priemonių, kadangi buvo susilaukta grasinimų. Glaudžiai kontaktuodamas su CŽV ji „demokratizavo“ Nikaragvą, trukdė Hondūrui suartėti su „populistinėmis“ valstybėmis, o nuo žemės drebėjimo nukentėjusiam Haičiui trukdė megzti kontaktus su Venesuela. Panehal užsiėmė Ekvadoru, siekdama prezidento Rafaelio Korėjos nuvertimo. Teko jai pabūti ir USAID regioninio skyriaus Ukrainoje, Moldavijoje ir Baltarusijoje šefo pavaduotoja (postai, rezervuoti CŽV atstovams). Ir staiga tokia klaida, nežiūrint į Nacionalinio karinio koledžo saugumo strategijos mokslų magistrės diplomą.

Kai kurie politologai pareiškė nuomonę, kad JAV atstovai vykdo Dominikos respublikoje kelių etapų eksperimentą, tirdami Dominikos gyventojų emocinio-psichologinio pasipriešinimo naujoms šeimos naikinimo technologijoms lygį. Signalą davė asmeniškai pats Obama, kai 2015 metais per vizitą į Jamaiką susitiko su LGBT atstovais, ignoruodamas faktą, kad homoseksualūs santykiai saloje persekiojami baudžiamąja tvarka.

Amerikiečių kandidatu Dominikos rinkimuose ekspertai laiko Luisą Abinaderą, Revoliucinės šiuolaikinės partijos (PRM) lyderį. Savo ryšių su amerikiečiais jis stengiasi nedemonstruoti, tačiau katalikiški sluoksniai įsitikinę, kad Abinaderas jau susitarė su JAV ambasada, kad sušvelnins valstybės politiką LGBT atžvilgiu ir įrašys į konstituciją pataisas, kurios leis vienalytes „santuokas“. Dabartinis prezidentas Danilas Medina (Dominikos išsivadavimo partija) ketina išsaugoti savo postą ir, sprendžiant pagal apklausas, turi tam visus šansus. Apie demonstratyvius JAV išsišokimus jis pasisako santūriai, matyt, manydamas, kad Briusteris taip save sukompromitavo, kad nebekelia pavojaus šalies religinėms ir moralinėms vertybėms.

Kritikos, kuria katalikų hierarchai atakuoja Amerikos homodiplomatus, aštrumas pasiekė apogėjų. Formuluodami pasisakymus, dvasininkai jau nebesidrovi. 75 metų amžiaus vyskupas Chesus Lopesas Rodrigesas viešai vartoja pasisakymuose apie ambasadorių išsireiškimą mariconи faggot, ir pataria jam „sėdėti virtuvėje ir tvarkyti savo vyro buitį“. Kai amerikiečiai apkaltino jį „netolerancija“, vyskupas atšovė, kad į LGBT visada turėjo vieną požiūrį, atvirai reiškia savo poziciją ir keisti pažiūrų neplanuoja. Pasiuntinys Briusteris, kaip ir reikėjo tikėtis, šiuo metu mobilizuoja vietinių pederastų, transseksualų ir kitų panašių sutvėrimų minias, kurias rengiasi užsiundyti ant „reakcingų katalikiškų sluoksnių“. Artimiausias tikslas – pašalinti minėta vyskupą.

Tuo pat metu JAV ambasada daro viską, kad užtikrintų maksimalų LGBT dalyvavimą šalies vykdomosios ir įstatymų leidimo valdžios struktūrų veikloje. Rinkimai parodys, ar pavyko amerikiečių homoseksualiems suokalbininkams realizuoti Obamos planą – paversti Dominikos respubliką LGBT turistų rezervatu ir atramine baze LGBT ideologijos skleidimui kitose Karibų baseino ir Lotynų Amerikos šalyse.

Šaltinis

Comments are closed.