PASAULIS IR POLITIKA
kovo 20, 2017

Amerikos jūrų pėstininko laiškas JAV leftistams – kovotojams prieš Trampą

Amerikos jūrų pėstininko laiškas JAV leftistams – kovotojams prieš Trampą

Aš žinau, kad esame nepažįstami. Žinau, kad jūs apie mane net negalvojate, o jeigu ir prisimenate, tai tikriausiai galvojate kažką negero.

Aš esu „šovinistas“ ir „patriarchato šalininkas“ feminisčių požiūriu. Aš „imperialistas“ ir „valstybinio represinio aparato dalis“ apsirūkiusiems ir apžėlusiems hipiams. Aš „engėjas“ profesionaliems kovotojams už visokių mažumų teises. Dvidešimtmečiams visažiniams iš koledžų aš esu idiotas, kuris nuėjo į armiją, kadangi buvo „nepakankamai protingas“, kad eitų gauti bakalauro laipsnio kokioje nors humanitarinėje nesąmonėje. Ir už tai jie manęs irgi kažkodėl nekenčia.

Aš esu tas vyrukas su uniforma ir šautuvu, kuris pasirašė kontraktą už pusantro minimalaus atlyginimo, kad jūs, marksistiniai debilai, galėtumėte saugiai mane skųsti dėl to, kaip aš tą saugumą užtikrinu. Tai štai. Turiu jums žinią.

Aš matau jus ten, Portlende, Čikagoje, San Franciske… Sėdinčius sumautose paskaitose apie genderinį identitetą kokiame nors humanitariniame universitete… Gaunančius viską, ko tik norite isterijų ir verkšlenimų pagalba, nes tai visada suveikdavo nuo tų laikų, kai mamytės nutrenkė jus vaikų darželiui prieš 20 metų. Šiuo momentu jūs esate itin įniršę dėl prezidento rinkimų rezultatų, kur laimėjo ne tas vyrukas (ir apskritai vyrukas, dėl ko jums labai skaudu).

Rašau visa tai ne tam, kad apšviesčiau politikoje ar paaiškinčiau jums kaip veikia rinkikų sistema, ar pademonstruočiau, kad elgiatės kaip veidmainiai idiotai. Ne, pas mane yra kur kas paprastesnis manifestas.

Žinote, aš skaitau, ką jūs rašote Tviteryje, Feisbuke ir įvairiausiuose jūsų internetiniuose susibūrimuose. Aš matau žinių laidose, kaip jūs daužote vitrinas, deginate automobilius ir puldinėjate tuos, kurie nepritaria jūsų idėjoms. Aš matau, kaip jūs ten feminisčių ir rasistinius šūkius bliaunančių juodųjų minioje mėtote akmenis ir butelius į policininkus, kurie mėgina įvesti tvarką mūsų miestų gatvėse. Aš atpažįstu jūsų retoriką. Aš žinau, kad visa ta retorika („engiamųjų, nuskriaustųjų“) užgimė marksistų aktyvistų ir „intelektualų“ tarpe, tų pačių, kurie pastūmėjo amerikiečių kairiuosius peržengti sveiko proto ribą. Aš žinau, kad jūs laikote savo „progresyvias“ mantras neginčijamu iš dangaus nuleistu atsakymu į bet kokį klausimą, ir tas tikėjimas leidžia jums teisinti savo totalitarias politines pažiūras ir veidmainišką vienpusiškumą, kalbant apie prievartos leistinumą. Jūs propaguojate neapykantą pusei šalies gyventojų už tai, kad

Straipsnis perkeltas į naują specialiai šiai tematikai sukurtą tinklapį.

Pagal

Comments are closed.