2012 – Pasaulinės Vyriausybės metai

Privatūs pasaulio elitai, prasiskverbę į vyriausybes, ryžtingai nusiteikę įvesti Pasaulinė vyriausybę. Imkime ir užmeskime akį į 12 mega procesų, kuriuos jie gali pamėginti panaudoti, siekdami savo tikslų.

Visi keliai veda į Pasaulinę vyriausybę. Tai neturėtų stebinti. Londono Financial Times viešai suformulavo šį požiūrį savo užsienio santykių komentatoriaus Gideono Rakmano straipsnyje, paskelbtame 2009 gruodžio 8. jo antraštė kalba pati už save: „O dabar apie Pasaulinę vyriausybę“. Šiems tikslams antrina Trišalė komisija, Tarptautinių santykių institutas, Vatikanas.

Planetos makro valdymas – nelengvas darbas. Jis reikalauja stambių smegenų centrų tinklų strateginio ir taktinio planavimo, tie centrai susiję su stambiais elitiniais universitetais, kur legionai akademikų, lobistų, žiniasklaidos veikėjų ir politinių figūrų sąveikauja tarpusavyje, o visa tai finansuoja globalinės bankinės super struktūros.

Jos veikia įvairiuose etapuose, judėdamos skirtingais greičiais.

Finansiniai trigeriai lekia šviesos greičiu dėka elektroninių technologijų, kurios formuoja ar griauna rinkas, valiutas, ištisas valstybes vos per kelias valandas ar dienas.

Ekonominiai trigeriai juda lėčiau: automobilių, lėktuvų, produktų, drabužių gamyba, gamyklų ir namų statymas trunka mėnesiais.

Politiniai trigeriai, susieti su „demokratine sistema“ palieka politikus būti valdžioje keletą metų.

Kultūriniai trigeriai driekiasi per ištisas kartas: štai kur psichologinis karas pasiekia beprecedentines „aukštumas“.

12 Pasaulinės vyriausybės trigerių

1. Finansinis krachas. Nuo 2008 metų pasaulio finansinė sistema pajungta prie gyvybės palaikymo aparatūros. Benas Bernankė, Timotis Geitneris ir amerikietiška ekonominių žudikų komanda – Robertas Rubinas, Laris Samersas, megabankininkai iš Goldman Sachs, CitiGroup, JP Morgan Chase, dirbantys su Anglijos Banku ir Europos centriniu banku nesiruošia imtis ir nesiims jokių priemonių, kad padėtų gyventojams ir ligotoms ekonomikoms. Kodėl? Ogi todėl, kad ne vyriausybė kontroliuoja Goldman Sachs, CitiCorp, HSBC, Deutsche Bank, JPMorganChase, o atvirkščiai.

2. Ekonominės krizės. Šiandien destruktyvusis kapitalizmas griauna nacionalines ir regionines ekonomikas, performatuodamas jas į tarptautinius vergiškos darbo jėgos lagerius. Mūsų nelaimės slypi ne realioje pasaulinėje ekonomikoje, bet virtualiame finansų, bankų ir spekuliacijų pasaulyje.

3.Socialiniai sukrėtimai. Krizės Graikijoje, Airijoje, Portugalijoje, Islandijoje ir )netrukus laukiamos) Italijoje ir Ispanijoje bei kitose šalyse taps paleidžiamuoju mechanizmu visuomenės smurto protrūkiams ir sukilimams, netgi JAV ir Britanijoje.

4.Pandemijos. Ruoškitės naujiems gripams, dėl kurių bus privaloma vakcinacija: patogi galimybė įvesti į mūsų organizmus ir išbandyti „intelektualiuosius virusus“, nutaikytus į konkrečius DNR štamus. Rasiškai ir etniškai išrankūs virusai depopuliacijos kampanijos rėmuose?

5.Globalinis atšilimas. Kadangi globalinė ekonomika įstrigo ties nuliniu augimu, ekonominiai faktoriai pakrypo nuo vartojimo didinimo iki jo apribojimo. Ar nuties „CO2 kvotos“ kelią link visiškos visuomenės kontrolės?

6.Dėmesį nukreipiantys „teroristų“ mega teroro aktai. Ar suteiks naujos atakos, užtemdančios rugsėjo 11, pretekstą globaliniams karams, įsiveržimams ir genocidui? Ar bus apkaltinti branduoliniu sprogimu dideliame mieste elito priešai?

7.Karų Artimuosiuose Rytuose apibendrinimas. Kol mes čia apie tai kalbame, ištisos armijos stovi pasiruošusios smogti Sirijai ir Iranui.

8.Ekologinės „avarijos“. Černobylio katastrofa 1986 metais išprovokavo Sovietų Sąjungos pabaigos pradžią, parodžiusi pasauliui ir patiems Sovietams, kad valstybė daugiau nebegali kontroliuoti nuosavų branduolinių objektų. 2012 balandis tapo katastrofa Meksikos įlankai. Nuo 2011 kovo Japonija ir visas pasaulis stebi dar didesnio mastą katastrofą branduoliniame objekte Fukušimoje. Ar buvo šios nelaimės vienokiu ar kitokiu būdu surežisuotos?

9.Stambios politinės arba religinės figūros nužudymas, kad galima būtų apkaltinti elito priešus. Mosadas, CŽV ir MI 6 – tokių purvinų triukų specai.

10.“Valstybių atskalūnių“ užpuolimas – Irakas, Libija… Kas sekantis? Iranas? Sirija? Venesuela? Šiaurės Korėja?

11.Surežisuoti religiniai stebuklai. Augantis masių poreikis atrasti gyvenimo prasmę padaro žmones lengvu grobiu 3D hologramoms, sukurtomis Holivudo stebukladarių, kurie gali visiškai realiai surežisuoti „antrąjį Mesijo atėjimą“. Elektroninė figūra mesijaus, veikiančio globalaus elito interesų labui – kas drįs stoti prieš Dievą?

12.Surežisuotas „kontaktas su ateiviais“. Šitai irgi gali būti panaudota. Dešimtis metų pasaulio gyventojų masės buvo mokomos tikėti ateiviais. Čia tos pačios holograminės technologijos irgi gali pademonstruoti kosminio aparato nusileidimą (suprantama, pievutėje priešais Baltuosius Rūmus), kas pabrėš būtinybę žmonijai įkurti „vieningą atstovybę“, bendrausiančią su ateiviais.

Ką visos šios išvardintos krizės turi tarpusavyje bendro? Globalinis atšilimas, pandemijos, „tarptautinis terorizmas“, finansinis krachas, ekonominė depresija, net kontaktai su ateiviais? Visos jos tarnauja, kad parodytų, kad su problemomis negalima kitaip susidoroti, kaip tik įkūrus vieningą valstybę. Tuo pačiu pagrindžiamas Pasaulio vyriausybės būtinumas. 2012 metais mes turime būti itin dėmesingi, turime suprasti dalykus tokius, kokie jie yra realybėje, o ne tokius, kokiais mums juos bando pavaizduoti globalūs šeimininkai.

www

 

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!

Parašykite komentarą